Поливальне обладнання
Поливальне обладнання
Що може бути краще за доглянутий сад, пишні клумби й акуратні газони? Але не завжди погодні умови сприяють такому розквіту та озелененню. Тому власникам присадибних ділянок слід замислитися про різні прилади та устаткування, щоб подбати про регулярний та якісний полив своїх рослин.
Шланги, котушки та додаткові елементи
Для зволоження ділянок, розташованих далеко від джерела води, використовуються різні види шлангів. Вони виготовлені із якісного матеріалу, що не розтріскується під впливом сонця та не прогріває воду всередині. Якщо ділянка для поливу велика, потрібно купити котушку для шлангу, це допоможе зекономити час на розплутування. Котушки представлено різних параметрів в залежності від довжини. Якщо шланг недостатньо довгий, не потрібно сильно розтягувати резину, щоб не зірвати кріплення із трубою, достатньо використати з’єднувач для продовження.
Ці деталі використовуються також для тепличного поливу, коли потрібно під’єднати в одну систему декілька входів. Вони можуть бути на два, три і більше входи в залежності від виду поливу та тиску системи. Окрім цього, для якісного зрошування ґрунту використовуються:
- Крапельні трубки для поливу. Призначені для відкритої місцевості, але можуть встановлюватись і у великих теплицях. Вони постачаються зі спеціальним емітером або сліпого типу. Завдяки використанню такого варіанту поливу можна не хвилюватись за врожай та економити багато води, оскільки подача контролюється, і рослини отримують стільки рідини, скільки потрібно для доброго росту та розвитку стебел.
- Стрічки для краплинного поливу. Використовуються так само, як трубки, але можуть мати ширший крок пропуску води та різні розміри. Важливо підбирати систему поливу під вид рослин чи кущів. Для більшої ефективності спеціалісти рекомендують використовувати стрічки на відкритому ґрунті.
- Фільтри. Необхідні для очищення води від шкідливих для рослин домішок, а також для попередження засмічення системи. Використання якісного фільтра для великого об’єму рідини допоможе захистити врожай від шкідників та бактерій, що розмножуються у землі. Навіть для поливу газонів варто купувати системи із вбудованими фільтрами. Є варіанти із різним діаметром, пропускною здатністю та робочим тиском. Не варто купувати найдорожчий фільтр із високим тиском при низькому рівні подачі води.
- Фітинги та крани для поливу. Потрібні, щоб вчасно вимкнути або посилити тиск у трубках чи стрічках. Ці деталі важливі для регулювання тиску та правильного типу поливу.
Окрім цього, потрібно мати у запасі діроколи для крапельного поливу, щоб зробити отвір для витікання води під корінь рослини.
Оснащення для газонів
Великі клумби, декоративні рослини та траву на газонах найчастіше поливають за допомогою системи шлангів із пістолетами. Є різні режими пістолетів, можна обирати більшу або менше потужність в залежності від сухості ділянки. Більш дорогим, але ефективним, є варіант встановлення дощувальника, що теж має декілька режимів та вбудовану систему налаштування вимкнення та запуску поливу. Вони можуть охопити великий діаметр газону та вмикатись у посуху. Використання засобів для поливу суттєво покращить вигляд саду та квітника, зробить газон зеленим та густим.
В інтернет-магазині SANTEHPARTS можна недорого придбати дощувальні установки, крани, фітинги, стрічки краплинного поливу, котушки для намотування шлангів, фільтруючі елементи для очищення води, шлангові з'єднувачі та ін. Ця продукція обов'язково зацікавить людей, які займаються садівництвом і вирощують сільськогосподарські культури на дачних ділянках або в сільській місцевості. Також поливальний обладнання можна використовувати для догляду за декоративною рослинністю (квітковими насадженнями, газонами та ін.