3242034691

Гідроакумулятори

Гідроакумулятори

Для чого вам знадобиться купити гідроакумулятор в Україні? Це актуально, наприклад, для власників приватних будинків, які використовують автономні системи водопостачання та знають на власному досвіді про труднощі із забезпеченням ефективної, надійної та безпечної роботи таких систем.

Слід розуміти, що аварійні ситуації в таких випадках не рідкість: причиною може бути як неконтрольоване зростання тиску, так і гідроудар. В результаті виходить з ладу сантехніка та побутова техніка, іноді доводиться усувати збитки, завдані майну після затоплення.

Якщо ви не хочете, щоб ваша газова колонка, посудомийна або пральна машина вийшли з ладу через подібні ситуації, необхідно використовувати в системі водопостачання обладнання для захисту та накопичення води.

Гідроакумулятори для водопостачання, ціна яких у нашому магазині завжди доступна, стануть оптимальним рішенням, яке забезпечить стабільність, довговічність, безпеку та ефективність роботи будь-якої системи водопостачання.

Навіщо вам гідроакумулятор для насосу

Наші фахівці допоможуть обрати та купити гідроакумулятор для насосної станції, а також проконсультують щодо регулярності обслуговування такого обладнання. Його основними завданнями будуть:

  • Контроль та підтримка тиску води в системі.

Система водопостачання має працювати за певного тиску. Перевищення верхньої межі може спричинити виникнення аварійних ситуацій. Якщо ви використовуєте одночасно кілька кранів, можуть спостерігатися серйозні коливання тиску води, та її температури.

  • Збільшення терміну служби насосного обладнання.

Гідроакумулятор з автоматикою, ціна якого залежить від бренду, завжди має певний запас води, яка надходить до нього після включення насоса. Коли ви відкриваєте кран, користуєтеся душем або вмикаєте пральну машинку, вода з гідроакумулятора починає надходити в мережу першою. Якщо споживання води невисоке, то насос не втикатиметься зайвий раз і, відповідно, знос його буде меншим.

  • Захист трубопроводу від гідравлічних ударів.

Гідроудар – поширена проблема для автономних систем водопостачання з потужними та продуктивними насосами. Зазвичай гідравлічний удар виникає при включенні обладнання та є причиною розриву труб та іншої матеріальної шкоди.

  • Зберігання резервного запасу води у разі відсутності електрики.

Аварії на лінії, стихійні лиха, ремонтні роботи можуть призвести до того, що у вашому будинку не буде електрики. Гідроакумулятори дозволяють скористатися резервним запасом води, обсяг якої залежить від ємності самого бака.


Інтернет-магазин SANTEHPATS реалізує горизонтальні і вертикальні гідроакумулятори, а також мембрани різного об'єму для них. Використання даного обладнання дозволяє стабілізувати тиск системи водопостачання та збільшити термін експлуатації її елементів: арматури, насосів, трубопроводу. Продукція є в наявності, а значить, буде відправлена в найкоротші терміни. Співпрацюємо з оптовиками і роздрібними споживачами.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок